יובלים אשדודתאגיד המים והביוב "יובלים אשדוד" הוקם בשנת 2008.  מאז הקמתו יזם וביצע התאגיד מהפכה במשק המים והביוב בעיר אשדוד, אשר הובילה את אשדוד להיות העיר המובילה בישראל בתחום.

התאגיד השקיע למעלה מ-900 מיליון ₪ בשדרוג והקמת תשתיות מים וביוב כך שיהיו המתקדמים והאמינים ביותר. בין המתקנים: הקמת ושדרוג מאות ק"מ של צנרות מים וביוב במתחמים חדשים ובשכונות הוותיקות, תחנות שאיבה לביוב, מאגרי מים, הקמת שדרת ביוב –עילית  מרכזית חדשה, ואף שדרוג מהותי של מתקן הטיפול בשפכים (מט"ש) אשדוד, לקליטת שפכים ברמה שלישונית והרחבת נפח קיבולת השפכים. בשנים הקרובות יבוצעו פרויקטים נוספים בעלות של כ- 400 מיליון ₪.

מחלקת שירות הלקוחות של "יובלים אשדוד" מציבה את השירות ללקוחות במרכז. המחלקה דוגלת במתן מענה מקצועי ומהיר. לצורך כך הוקמה מערכת שירות חדשנית והוטמעו שירותים דיגיטליים – לשירות אונליין. כמו כן מבוצע פרויקט רב שנתי להתקנת מערכת מדי מים לקריאה מרחוק (קר"מ) המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית.

"יובלים אשדוד" מוביל מהפיכה בתחום תשתיות המים והביוב בעיר בדגש על הגנת הסביבה. מטרת העל של התאגיד בתחום זה הינה שמירה על חוף הים והנחל. לצורך כך הוטמע שימוש במערכות פיקוח אמינות הניתנות לשליטה ובקרה מרחוק וטכנולוגיות מתקדמות להבטחת האמינות, הותקנו מערכות בקרה 24/07 לניטור השפכים ובדיקת איכות המים, הוטמעו מערכת GIS (מידע גאוגרפי) ומערכת בקרה -  בכל תחנות שאיבת המים והביוב הכוללת מצלמות וחיישנים המדווחים ישירות על כל חריגה.

יובלים אשדוד"יובלים אשדוד" הוא תאגיד המים המוביל בישראל בתחום האחריות החברתית. התאגיד יזם תכנית חינוכית ערכית -  "מחוברים למים" בקרב תלמידי כיתות ד' ועובדיו מתנדבים בשיפוץ דירות וביוזמות למען חניכי "אקים אשדוד". במקביל ביסס  התאגיד תוכניות ומבצעים להקלה על הלקוחות ובכלל זה מבצע מחיקת ריבית והצמדה, יישם תכנית לשמירה על וותיקים בודדים באמצעות בקרה על צריכת המים, מקפיד על שליחת התראות לצרכנים על צריכה גבוהה על מנת לחסוך בעלויות מיותרות ויצר שירותים מונגשים באתר ובמרכז שירות הלקוחות.

"יובלים אשדוד" מנוהל באופן מקצועי ומיטבי, דבר הנלמד בתאגידי מים ובחברות מובילות בישראל ואף בעולם. ”יובלים אשדוד“ זוכה לשבחים בביקורות שעורכת רשות המים, הממונה על תאגידי המים בישראל, ורגולטורים נוספים הנוגעים לתחומי פעילות התאגיד.

אנו, ב “יובלים אשדוד,“ מתחייבים כי לא נקפא על השמרים ונמשיך בשדרוג ופיתוח התשתיות העצום, הניהול המצטיין, שירות הלקוחות המיטבי וההגנה על הסביבה, האחריות החברתית והניהול המיטבי  - על מנת שתושבי אשדוד יוסיפו ליהנות ממשק המים והביוב המוביל בישראל.