"יובלים אשדוד" מעניק שירות פרונטלי במוקד השירות-בימי הקורנה, תוך הקפדה יתרה על ההנחיות וזאת על מנת להבטיח את בריאות התושבים. 
 
אנו ממליצים להשתמש בשירותים  הדיגטליים, באמצעות טפסים מקוונים
ובאמצעות המוקד הטלפוני: 1800-800-566
 
תושבים שיקבלו שירות במרכז הפרונטלי יתבקשו לחתום על הצהרת בריאות ולעבור בדיקה לא פולשנית למדידת חום.
בנוסף-יחוייב כל תושב בחבישת מסיכה וישמר מרחק של 2 מטר בין התושב לנותן השירות ובין תושב לתושב.
לא תתאפשר שהייה של יותר מ-12 לקוחות במרכז השירות.
 
אנו מודעים לאי הנוחות הכרוכה בכך, אך יותר מכל חשובה לנו בריאות התושבים.

 

מחלקת שירות לקוחותדרכי התקשרות למרכזי השירות

מוקד טלפוני 1800-800-566

שעות פעילות המוקד הטלפוני:

  • ימים א-ה: 08:00-22:00
  • ימי ו' וערבי חג: 08:00-13:00

כתובת מרכז שירות הלקוחות:

קניון לב אשדוד, רחוב בלפור 14, קומה ג

שעות פעילות מרכז השירות:

  • יום א: 08:00-13:00   16:00-18:30
  • יום ב: 08:00-16:00
  • יום ג: 08:00-16:00
  • יום ד: 16:00-18:30
  • יום ה: 08:00-16:00
  • יום ו: 08:00-12:00

מחלקת שירות הלקוחות של "יובלים אשדוד" פועלת בהתאם לתפיסה של התאגיד אשר הציבה את השירות לתושבים במרכז. במרכז שירות הלקוחות קיימות: עמדות שירות פרונטאלי, יחידת פניות הציבור אשר עונה על פניות בכתב וכן המחלקה הלוגית האחראית על הפקת חשבון המים.

במחלקה פועלת מערכת תקשוב וביקורת חדשנית. בנוסף קיים מוקד טלפוני שנציגיו מעניקים שירות לתושבי העיר. במרכז עובדים נציגי שירות לקוחות אשר עברו הכשרה מקיפה באמצעות חברה חיצונית המתמחה בנושא.

"יובלים אשדוד" מוביל בתחום שירות הלקוחות כפי שהוא מוביל בפיתוח ושדרוג תשתיות, בתחום איכות הסביבה ובניהול מצטיין. הקריטריונים על פיהם פועלת מחלקת שירות הלקוחות הינם גבוהים מהקריטריונים שנקבעו על ידי רשות המים, שאחראית על תאגידי המים בישראל וזאת בכדי להעניק לתושבים שירות מיטבי, מקצועי ומהיר.

מובילים בשבילכם בשירות

אמינות בחשבונות המים

במחלקת שירות הלקוחות מבוצעת בדיקה מקיפה, טרם שליחת החשבונות, לאיתור צריכות מים חריגות. במידה וזוהתה חריגה בצריכה, התאגיד מעביר לידי צרכני המים הודעה בדבר צריכת מים חריגה אשר התגלתה. לאור ראיית שירות מיטבי ומוביל לצרכן כמוטו, החל התאגיד לאחרונה בשירות חדש: שליחת הודעת מסרון המיידעת על  צריכה חריגה וכן כאישור על קבלת טפסים וסיום טיפול בפניות שונות. שירות זה עתיד להתרחב לתחומים נוספים.

שירות חדש לבעלי מוגבלויות

 טפסי שמע לאתר התאגיד. הועלו טפסי שמע בהם מפורטים אופני הפעולה להחלפת משלמים בנכס, עדכון נפשות ובירור חשבונות וזאת עבור תושבים בעלי מוגבלות בראייה. הדבר מאפשר לתושבים אלה לבצע את הפעולות באמצעות מערכת שמע ושיחה עם מחלקת שירות הלקוחות מבלי להזדקק למילוי בכתב של הטפסים.

מלבד זאת, במחלקת שירות הלקוחות קיימות שתי עמדות נגישות לבעלי מוגבלויות, הכוללות גם יחידות שמע. נציגי מחלקת שירות הלקוחות אף עברו הדרכה למתן שירות לבעלי מוגבלויות .

חשבונית במייל

תושבי אשדוד מוזמנים לקבל את חשבון המים ישירות למייל ובכך לקבל את החשבון באופן מידי, לחסוך נייר ולתרום לסביבה. השירות אינו כרוך בתשלום וכל תושב מוזמן להירשם באופן קל ונוח באתר התאגיד.לרישום לחצו כאן